Kontakt

 

Huvudkontor

Målerås Mekaniska AB
Industrigatan 1
380 42 MÅLERÅS

0481-314 44

info@maleras-mek.se

http://www.maleras-mek.se/

Försäljning

Björn Johansson

VD & Försäljning

0481-314 45

070-6324128

Bjorn@maleras-mek.se

Mikael Erlandsson

Försäljning Stativ & Rullvagnar

0481-314 49

070-677 51 31

Mikael@maleras-mek.se

Nicklas Holm

Försäljning Materialhantering

0481-314 56

070-677 58 59

Nicklas@maleras-mek.se

Roger Dalefalk

Försäljning Projekt

0481-314 51

073-531 85 53

Roger@maleras-mek.se

Oliver Nilsson

Försäljning Export Tyskland (speaks German)

0481-314 47

070-673 38 33

Oliver@maleras-mek.se

Viktor Karlsson

Försäljning Zabra

0481-314 57

070-291 59 36

Viktor@zabra.se

Viktor@maleras-mek.se

Administration

Produktion

Birgitta Runesson

Administration & Växel

0481-314 48

Birgitta@maleras-mek.se

Ulf Thorsson

Kvalité & Miljö

0481-314 55

Ulf@maleras-mek.se

Robert Ström

Produktionschef MMAB

0481-314 52

072-301 02 77

Robert@maleras-mek.se

Per-Erick Deckert

Produktionschef Zabra

0481-314 59

070-202 66 74

Deckert@zabra.se

Marknad

Web

Robert Johansson

Marknad & Reklam

0481-314 44

070-575 32 53

Robert.j@maleras-mek.se

Stefan Envall

Webmaster

envall@telia.com


Skicka ett meddelande

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande