Kontakt

Huvudkontor

Målerås Mekaniska AB
Industrigatan 1
382 76 MÅLERÅS

+46 (0)481-31444

 info@maleras-mek.se

www.maleras-mek.se

Försäljning

Björn Johansson

VD & Försäljning

+46 (0)481 31445

+46 (0)70-6324128

 Bjorn@maleras-mek.se

Mikael Erlandsson

Försäljning Stativ & Rullvagnar

 +46 (0)481-31449

 +46 (0)70-6775131

 Mikael@maleras-mek.se

Nicklas Holm

Försäljning Materialhantering

 +46(0)481-31456

 +46(0)70-6775859

 Nicklas@maleras-mek.se

Michel Ludwig

Försäljning Materialhantering

+46 (0)481-31452

 Michel@maleras-mek.se

Oliver Nilsson

Försäljning Export Tyskland (speaks German)

 +46 (0)481-31447

 +46 (0)70-6733833

 Oliver@maleras-mek.se

Marknadsföring

Produktion

Robert Ström

Produktionschef MMAB

 +46 (0)72-3010277

 Robert@maleras-mek.se

Per-Erick Deckert

Produktionschef Zabra

 +46 (0)70-2026674

 Deckert@zabra.se

Karl-Gustaf Karlsson

Produktionschef Kosta kapell

 +46 (0)481-61665

 Info@kostakapell.se

Produktionsavdelning

Roger Bergqvist

Produktionsansvarig Svets

 +46 (0)70-9158565

Torbjörn Skogh

Produktionsansvarig Projekt

 +46 (0)70-2054023

Andreas Johansson

Produktionsansvarig Robot och Mätteknik

 +46 (0)73-0945822

Joakim Johansson

Produktionsansvarig Fixtur och Bearbetning

 +46 (0)73-5461179

Andreas Calmius

Produktionsansvarig Projekt

 +46 (0)73-0661477

Administration

Web

Annelie Örnefjord

Administration & Växel

 +46 (0)70-5584229

 +46 (0)481-31448

 Annelie@maleras-mek.se

Ulf Thorsson

Kvalité & Miljö

 +46 (0)481-31455

 Ulf@maleras-mek.se

Stefan Envall

Webmaster

 envall@telia.com